24-godzinny dyżur hemodynamiczny tel. 667 024 321

Nasi Partnerzy

Polska Federacja Szpitali

Polska Federacja Szpitali (PFSz) jest ogólnopolską organizacją pracodawców zrzeszającą szpitale niezależnie od ich struktury własnościowej, wielkości, czy modelu działania.  PFSz została założona w 2011 roku. Dziś należy do niej w charakterze członków zwyczajnych ponad 210 szpitali z obszaru całego kraju. PFSz ma podpisane porozumienia o współpracy z lokalnymi i sektorowymi związkami szpitali. Network PFSz obejmuje ponad 450 szpitali.

 

http://www.pfsz.org/2021/03/15/szpital-ogolny-w-grajewie-dolacza-do-pfsz

 

Polska Fundacja Narodowa

Serdeczne Podziękowania dla Polskiej Fondacji Narodowej za przyznanie środków finansowych które zostaną wykorzystane na zakup sprzętu i wyposażenia potrzebnego do prowadzenia działań podczas epidemii. (link)

https://www.pfn.org.pl

 

Stowarzyszenie Pomocy "RUBIEŻ"

Dziękujemy za sprzęt medyczny który posłuży pracownikom i pacjentom naszego szpitala.

http://www.rubiez.org/

 

JUAN - E. Szałańska Sp.J.

Serdeczne Podziękowania Pani Emilii Szałańskiej Prezes Firmy JUAN za wsparcie i działania na rzecz rozwoju Szpitala Ogólnego im dr Witolda Ginela w Grajewie.

https://juan.pl/

 

GEOTRANS Grzegorz Cebeliński

Serdeczne Podziękowania Panu Grzegorzowi Cebelińskiemu Prezesowi Firmy GEOTRANS za wsparcie i działania na rzecz rozwoju Szpitala Ogólnego im dr Witolda Ginela w Grajewie.

http://geotrans.net.pl/

 

 

Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe UNIDROG sp. z o.o.

Serdeczne Podziękowania Panu Adamowi Kulikowskiemu Prezesowi Firmy Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe UNIDROG sp. z o.o. za wsparcie i działania na rzecz rozwoju Szpitala Ogólnego im dr Witolda Ginela w Grajewie.

http://unidrog.pl/

 

 

P.H.U. UNIROL Dorota Kulikowska

Serdeczne Podziękowania Pani Dorocie Kulikowskiej Prezes Firmy P.H.U. UNIROL za wsparcie i działania na rzecz rozwoju Szpitala Ogólnego im dr Witolda Ginela w Grajewie.

http://www.unirol.net.pl/

 

PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Współpraca z podmiotem w ramach programu "Dostępna przestrzeń publiczna" wpływa na poprawę dostępności Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela w Grajewie i dostosowanie podmiotu do potrzeb osób niepełnosprawnych

www.pfron.org.pl